ÖDEME YÖNTEMLERİ NELERDİR?

Avon Satış Temsilcisi olmak için 18 yaşını doldurmuş olmanız gerekmektedir.

AVON’A KAYIT OLMAK ÜCRETLİ MİDİR?

Hayır, satış temsilcimizle yaptığınız görüşmeler ve başvuru kaydı kesinlikle ücrete tabi değildir. Siz karar verin yeter!

AVON’DA TEMSİLCİ OLMANIN YARARLARI NELERDİR?

Avon Temsilcisi olduğunuz zaman, kendi kozmetik ürünlerinizi %30 daha indirimli fiyatlardan satın alabilirsiniz. Dünyanın bir numaralı kozmetik firmasında çalışmanın verdiği güveni yaşarsınız. Avon size ilerlemeniz için her zaman yeni fırsatlar sunar. Makyaj ve cilt bakımı konusunda bilgilerinizi artırmanızı sağlar. Çalışmak istediğiniz saatleri kendiniz belirleyebilirsiniz.

SİPARİŞLERİM NE KADAR SÜREDE BANA TESLİM EDİLİR?

Sipariş verdiğiniz ürünler 2 iş günü içinde size Ptt Kargo ile teslim edilir.

NE KADAR KAZANABİLİRİM?

Avon kataloğu üzerinden yaptığınız satışlarda her ürün için %30 kar elde edersiniz. Yıl boyunca her ay değişen kataloğ ve kampanyalarda yeni satışa sunulan ürünler ve inanılmaz promosyonlar satış yapmanızıkolaylaştırır. Evinize ve aile bütçenize katkıda bulunmanızı sağlar. Kazancınızı kendiniz belirlersiniz. Avon’da kazanç sınırı yok…

HER AY SİPARİŞ VERMEK ZORUNDA MIYIM?

Her ay sipariş vermek zorunda değilsiniz.

UZUN SÜRE SİPARİŞ VERMEZSEM TEMSİLCİLİĞİM SONLANDIRILIR?

Üst üste 3 kampanya süresince sipariş veremediğinizde Temsilciliğiniz sonlandırılır, çıkış işleminiz yapılır.

ÖDEMELERİ NASIL YAPIYORUZ?

Sipariş etmiş olduğunuz ürünlerin size teslimatı yapıldıktan sonra 15 gün içinde size en yakın PTT ya da aşağıda belirtilen bankalara faturanızla beraber gidip ödemenizi yapabilirsiniz.