İşlem Hacmi Puan Oranı:
1 HuncaPuan = 1.75 İşlem Hacmi demektir
KİŞİSEL SATIŞ KAZANCINIZ
Örneğin,
•             Huncalife kataloğunu 20 kişiye gösterdiniz ve bu kişilerin her birinden 40 TL’lik sipariş aldınız. Toplam sipariş tutarınız 800 TL olur. 800 TL değerindeki ürünleri Huncalife’tan %40 katalog karı ile 572 TL’ye alırsınız. Nakit kazancınız 228 TL olur.
•             Bir ay içerisinde 200 HP değerinde alışveriş yaptığınızda o ayı % 4 seviyesi ile bitirmiş olursunuz ve yaptığınız alışveriş tutarının %4’ünü Standart prim olarak alırsınız.
Huncalife’ta aldığınız her ürünün bir ‘HuncaPuan – HP’ karşılığı vardır. Yaptığınız alışverişin HP karşılığı sizin o ayki seviyenizi ve yaptığınız satış üzerinden alacağınız ‘Standart Prim’ oranını belirler.
Bu sistemde 3 şekilde kazanırsınız

  1. Kendi ürünlerinizi inidirimli alarak %40 tasarruf edersiniz.
  2. Tanıdıklarınıza satış yaparak %40 Kazanç elde edersiniz.
  3. Satış ekibinizi kurarak Grup Satışınızdan bulunduğunuz seviyeye göre Prim kazanırsınız.

NE KADAR ÇOK KAZANMAK NE KADAR KAZANMAK İSTEDİĞİNİZİ SİZ BELİRLEYİN, TERCİH SİZE KALMIŞ.
EKİP SATIŞ KAZANCINIZ
Örneğin,
• Ekip kurmaya başladığınızda bir ay içerisinde yapacağınız satış tutarı ve toplayacağınız Huncapuanı da artar. Ekibiniz ile birlikte bir ay sonunda 2000 HP değerinde alışveriş yaptığınızda o ayı % 16 seviyesi ile bitirmiş olursunuz. Yaptığınız alışveriş tutarının %16’sı Standart prim olarak size ve ekibinize paylaştırılır
• Huncalife’ta sevdiğiniz ürünleri satın alırken %40 oranında tasarruf elde edersiniz. Bu ürünleri etrafınızdaki kişilere, kataloglarımız ile sattığınızda tasarrufunuzu kazanca dönüştürebilirsiniz. Ayrıca seviyenize göre bu satışınız üzerinden %4’ten – %24’e kadar Standart Prim kazanırsınız.

HuncaLife’da Kazanç ve Kariyer Elde Etmenin 7 farklı yolu vardır:

  1. Perakende Satış Geliri: HuncaLife ürünlerini temsilci fiyatıyla (indirimli) alıp %40 karla satış yapabilirsiniz. Aynı zamanda Tasarruflu bir Tüketici olabilirsiniz.Temsilcilere yapılan kampanyalarla satıştan %100 kar elde edebilirsiniz.
  2. HuncaLife Kişisel Alım Primi: Kendi alış verişlerinizden de prim elde edebilirsiniz.
  1. Grup Primi: HuncaLife Grup Primi: Kurduğumuz ekibin sonsuz derinlikteki üyelerine kadar oluşturduğu cirolardan (alış-verişlerden) %4-%24 arası kazanç elde edersiniz.

 

  1. Liderlik Seviye Ödülleri:

Lider ilgili seviyeye ilk kez ulaştığında seviye ödülünün tamamını hak eder
Üç Yıldız ve Yakut Direktör seviyeleri bu kuralın dışındadır
•             Altın Lider Seviye Ödülü: 500 TL
•             Kıdemli Altın Lider Seviye Ödülü: 2.500 TL
•             Safir Lider Seviye Ödülü: 3.750 TL
•             Zümrüt Lider Seviye Ödülü: 7.500 TL
•             Yakut Lider Seviye Ödülü: 10.000 TL
•             Elmas Lider Seviye Ödülü: 13.500 TL
•             Yıldız Lider Seviye Ödülü: 20.000 TL
•             2 Yıldız Lider Seviye Ödülü: 27.500 TL
•             3 Yıldız Lider Seviye Ödülü: 50.000 TL
•             Yakut Direktör Seviye Ödülü: 100.000 TL
Bir Liderin kendisine bağlı başka bir lider ile arasında 4 veya 4'ten fazla seviye farkı var ise, Lider sadece kendisine bağlı liderden Derinlik Liderlik Primi alabilir. Kendisine bağlı liderin alt gruplarından Derinlik Liderlik Primi alamaz.

  1. HuncaLife Liderlik Primi: Ekibinizde %24 (Altın Temsilci) Grup Liderlerinin ekiplerinin oluşturduğu cirodan %5 Liderlik Primi almaya başlarsınız. Hatta kariyerinizi yükselttikçe 1.Nesil 2.Nesil………6 Nesile kadar Liderlik Primi toplamda %15,75 prim kazanırsınız.
  2. HuncaLife Araba Planı: Safir ve üzeri seviyeler Araç Programı’na dahil olur.

Liderin araç kullanım hakkını sürdürebilmesi için birbirini takip eden 2 ay üst üste seviyesini koruması gerekmektedir
Yıldız Seviyesine kadar seviyelerde, seviye herhangi 2 ayda korunmadığında araç yardımı alma hakkı sona erer. Bu 2 ay, ardışık 2 ay olmak durumunda değildir. Yakut Direktör için ise bu durum bir yıl içerisinde herhangi 3 ay seviyeyi koruduktan sonra verilmektedir. Tahsis edilen araçlar sözleşmenin imzalandığı süreden itibaren belirtilen sürelerde Liderde kalır, seviyenin korunamadığı aylara ait kiralama bedeli Liderin mevcut priminden kesilir ya da tahsil edilir. Yıldız Seviyesine kadar Araç yardımı alma hakkını tekrar kazanabilmek için, tekrar 2 ay üst üste araç için gerekli olan kariyer seviyesinin yakalanması gerekmektedir
Yıldız kariyerlerindeki bir liderin Araç Programı’ndan yararlanmaya devam etmesi için bir yılda her 3 ayda bir aynı seviyeyi tekrarlaması gerekmektedir. Kariyerin her 3 ayda bir tekrar etmesi durumunda diğer 2 ay HuncaLife tarafından karşılanır. Kariyerin 3 ayda bir tekrar etmemesi durumunda aradaki fark, kesinti olarak yansıtılır. HuncaLife, Araç Programı için 12 aylık sözleşme imzalayacaktır
Araçlarda HuncaLife logosu bulunacaktır
**HuncaLife, gerek gördüğünde kariyer ve kazanç planında değişiklik yapma hakkına sahiptir
**Daha detaylı bilgi için lütfen Şirket İlkeleri Kitapçığı’nı inceleyiniz

7- Seyahat Programı: 2 kişilik 3 gece 4 günlük Yurtdışı Seyahat Programları.